crna rupa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aštar komanda

Go down

Aštar komanda Empty Aštar komanda

Postaj  Admin ned lip 28, 2009 8:06 am

Ja sam malo "preradia" onaj tekst od Josuhe.

Ok , ovako , ono šta znam da je točno ( ok , istina je ono šta je istina za svakog od nas posebno , al recimo da sam upoznat sa nekim stvarima i bez interneta i direktno kroz svoj život itd itd i bla bla bla ok ) podcrtao sam tj podebljao crnim teksatom , dakle iza tih rečenica stojim , drugo sam nešto komentirao , nešto nisam , u svakom slučaju ovako ja čitam taj tekst ok :

Pozdrav!

Evo onda nešto i o pozitivnim vanzemaljcima:

Aštar Komanda

Autor: dr. Joshua David Stone
Tekst prevela: Gordana Kazija
Priredio i prilagodio: Krešo Lušičić

Aštar Komanda je zračna divizija Velikog Bijelog Bratstva.

Moja napomena : Aštar komanda je duhovna i vojna elita Galaktićke federacije.

Ovdje napominjem da riječ elita ne znaći iz naše toćke gledišta nekakav posrani autoritet ( čitaj usrana velićina ) nego ovo ovdje šta piše : Komandant Aštar i njegova posada ne žele da ih se gleda kao bogove već više kao drugove i sebi slične na putovima …

Komandant Aštar

Jedna od najintrigantnijih vanzemaljskih grupa je Aštar Komanda. Komandant Aštar je biće koje predvodi zračne divizije Velikog Bijelog Bratstva ili Bratstva Svjetlosti. On i njegova golema vanzemaljska armija od preko dvadeset miliona bića rade zajedno s uzašlim majstorima. Pored dvadeset miliona osoba pod njegovom komandom u ovom solarnom sistemu, postoji drugih četiri miliona članova i radnika na fizičkom planu.
Sam Komandant Aštar je veliko, plemenito biće visoko približno preko dva metra, s plavim očima. Njegovo tijelo pripada tipu Adam Kadmon. Razvio se ( kao prvo osoba je besmrtna pa prema tome nema se on šta razvit nekada il negdje ok ) na planetima Aštar ( zanimljivo ima i planeta koja se zove Aštar , ok , al majke mi i ovo prvi put ćujem , al ok , nećemo gubit energiju na komentiranje ovoga , jer neće vodit nigdi ) i Veneri ( koliko znam na Veneri ima samo nekakva reptilska baza il tako što i napuštena je tako da ovaj podatak smrdi ) i nikada se nije utjelovio na Planeti Zemlji ( utjelovio se na Zemlji , ovaj podatak je netočan , bio je ovdje ok , tako da je ovo da se nikad nije utjelovio ovdje na zemlji čista dezinformacija )(Originalno dolazi iz Anđeoskog Kraljevstva; opaska – Krešo). Iako je Komandant Aštar nadležan za svemirsku flotu u ovom solarnom sistemu, u okviru svoje službe nije ograničen samo na ovaj sektor. On predstavlja ovaj solarni sistem na sastancima vijeća ove galaksije i univerzuma kroz veće omniuniverzume.
Važno je u vezi Komandanta Aštara i njegove armije radnika i flote vanzemaljskih letjelica shvatiti da su oni po prirodi eterični. Iako nemaju fizička tijela, sposobni su manifestirati svoja tijela i njihove letjelice na fizičkom planu kada god to žele. Čovjek koji ih gleda ne bi ni pomislio da pred sobom ima bića koja se razlikuju od drugih ljudi. Zaista, članovi Aštar Komande šeću među ljudima na ulicama ovog svijeta, a da ne postoji spoznaja o njima. Većina života na drugim planetima u ovom solarnom sistemu je eterične prirode. Ponekad se ova bića zbog toga nazivaju "eterijanci"; ne bi ih trebalo smatrati bestjelesnim bićima jer oni zaista imaju tijela. Oni su u statusu evolucije baš kao i ljudi, a njihovi životi se previše ne razlikuju od ljudskih, osim što su oni transcendirali veći dio nižeg jastva i astralnu želju s kojom se ljudi na zemlji tako često bore. Komandant Aštar također usko surađuje s Anđeoskim Kraljevstvom, posebno s Arhanđelom Mihaelom. Komandant Aštar je biće izuzetno nježno i puno ljubavi, ali je strog i postojan u svojoj misiji služenja, podučavanja i zaštite čovječanstva kroz solarni sistem. Komandant Aštar i njegova posada ne žele da ih se gleda kao bogove već više kao drugove i sebi slične na putovima Uzašašća i iznad. Dvije od njegovih glavnih misija su spiritualno podučavanje ljudi u smislu njihovog istinskog razloga zbog čega su ovdje i da obrane i zaštite Zemlju i solarni sistem od neprijateljskih i sebičnih vanzemaljskih grupa. Velika zahvalnost ide njemu i njegovim neumornim radnicima.

Aštarov prvi kontakt

Prvi otvoren kontakt Komandanta Aštara s Planetom Zemljom se desio 1950. kroz čovjeka pod imenom George van Tassel. 18 srpnja 1952, Georgu je stigla telepatska poruka od specijalne inteligencije pod imenom Portla da njezin šef namjerava po prvi put ući u ovaj solarni sistem. Nakon toga je stigla prva poruka Komandanta Aštara. Slijede odlomci iz ove prve poruke:
Pozdravljam vas, bića Shan-a (Zemlje). Pozdravljam vas u ljubavi i miru. Ja sam Aštar, Komandant Quadra Sektora, Patrolna Stanica Schare….
Svrha ove organizacije je, u određenom smislu, spašavanje čovječanstva od njega samoga.
Nekoliko godina ranije, po vašem vremenu, nuklearni fizičari su prodrli u Knjigu Znanja. Otkrili su kako razbiti atom. Odvratno, s obzirom na rezultate, jer bi se ova snaga trebala koristiti za destrukciju, a što se ni ne može usporediti s onim što bi sve moglo biti….Mi smo zabrinuti, ipak, zbog njihove namjere da eksplodiraju element vodika.
Kada eksplodiraju atom vodika, utrnut će život na ovoj planeti. Oni petljaju s formulom koju ne razumiju. Nismo zabrinuti zbog ljudske želje za nastavkom rata na ovoj planeti, Shan. Zabrinuti smo zbog njihove nepromišljene odluke da zatru čovječanstvo i ovaj planet pretvore u pepeo.
Ovo je prilično snažna poruka, siguran sam da bi se s tim složili. Poruka se u cijelosti može pročitati u Tuella-inoj knjizi Ashtar, a Tribute, koju preporučam. Nije slučajno da se vanzemaljska aktivnost ustostručila nakon atomskih bombi bačenih na Hirošimu i Nagasaki. Razvijanjem ove opasne tehnologije, čovječanstvo je ugrozilo cijeli solarni sistem, a s tim čak i galaksiju. Tim povodom su mobilizirane vanzemaljske snage kroz ovaj solarni sistem, galaksiju, univerzum i čak univerzume da pomognu Zemlji i spriječe daljnju destrukciju. U svetim učenjima postoji znanje da je u ovom solarnom sistemu planeta imenom Maldek samu sebe zbrisala upravo kroz ovakav proces nasilne provale u nuklearnu tehnologiju. Stvarna bitka koju Aštar Komanda vodi je bitka za umove ljudi na Zemlji. Da li će služiti duši, duhu ili nižem ja, negativnom egu i astralnoj materijalističkoj želji? Komandant Aštar vrlo usko surađuje s Kristom i također s Isusom koji se na višim planovima zove Sananda. Komandant Aštar ima doslovce milione svemirskih letjelica na raspolaganju u slučaju hitne potrebe. On nema samo svoju vlastitu flotu nego također i bezbroj letjelica dostupnih iz galaktičkih flota, pa čak i univerzalnih flota, ukoliko bi uputio poziv za pomoć.
U mnogim kanaliziranjima se spominjala evakuacija uz pomoć ove flote ukoliko bi Zemlja prolazila kroz masivne promjene ili neku drugu vrstu katastrofe. Iz informacija koje sam primio, ova opasnost je prošla i projekt evakuacije više nije neophodan. Aštar Komanda ima matični brod usidren u svemiru koji ima promjer od stotinu milja. Ovaj matični brod sadrži čitave gradove nastanjene milionima ljudi u cvatućem društvu. Aštar Komanda je dio velike konfederacije planeta koje uključuje ovaj solarni sistem i ovu galaksiju. U centru okruga Aštar Komanda je nadležna za ovaj solarni sistem. Zatim postoji Interplanetarna Konfederacija koja uključuje veće grupe planeta u ovom svemirskom sektoru. Zatim postoji Galaktička Konfederacija Planeta. Iznad toga je Interdimenzionalna Federacija Slobodnih Svjetova. Svaki od ovih vijeća radi u sprezi sa planetarnim, solarnim, galaktičkim i univerzalnim spiritualnim hijerarhijama.
Univerzum je podijeljen u različite svemirske sektore i različite dimenzije stvarnosti. Komandant Aštar je predstavnik iz ovog solarnog sistema na različitim sastancima vijeća kroz univerzum. Svaka od konfederacija odgovara onoj iznad u terminima hijerarhije autoriteta. Ove konfederacije nisu otvoreno prihvatile Zemlju u svoje okružje zbog ljudske egocentričnosti, materijalističke ratničke prirode. Aštar Komanda je definitivno ostvarila fizički kontakt s vodstvom SAD-a i ranijim Sovjetskim Savezom i bili su donekle uvaženi. Ograničenje leži u činjenici da su zemaljski vođe uvijek više zainteresirani za vojničku tehnologiju nego za duhovni rast. Ipak postoji nada da će se to početi mijenjati. Konfederacije i Aštar Komanda nemaju dozvolu miješanja u ljudski slobodan izbor sve dok se ljudi na neki način ne umiješaju u članice univerzuma, a što čine atomske i hidrogenske bombe. Tako će umjesto Ujedinjenih Naroda na Zemlji biti Federacija Ujedinjenih Svjetova. Ljudsko razmišljanje će se razviti od ograničenja na jedan svijet, što još nije postignuto, do solarne galaksije, univerzuma i konačno do stanja omniuniverzuma. To će biti veliki dan u evoluciji Planete Zemlje, kada bi Zemlja mogla zauzeti svoje pravo mjesto u solarnim, galaktičkim i univerzalnim poslovima.
Važno je shvatiti da svaki planet ima svoju vlastitu spiritualnu hijerarhiju, upravo kao što svaki solarni sistem ima svoju solarnu hijerarhiju i tako dalje na više kroz galaksije i univerzume. Ove hijerarhije djeluju u savršenom jedinstvu i harmoniji s konfederacijama. Kompletna funkcija Aštar Komande je služenje i pomaganje i ona ide gdjegod je potrebno kroz sektor da ispuni svoju funkciju na sve moguće načine. Mnogi se članovi posade vraćaju na svoje matične planete radi odmora i radi smjena. Flota Komande je dugo vremena patrolirala ovim sistemom, mnogo prije samog kontakta koji je uspostavljen u pedesetim godinama prošlog stoljeća.

Admin
Admin

Broj postova : 90
Join date : 18.05.2009

https://svemir.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Aštar komanda Empty Re: Aštar komanda

Postaj  Admin ned lip 28, 2009 8:06 am

Aštar Komanda i negativni vanzemaljci

Postoji mnogo vanzemaljskih civilizacija kroz galaksiju, univerzum i omniverzum koji su dolazili na Zemlju radi skupljanja podataka i izvođenja eksperimenta za vlastite sebične ciljeve. Oni nisu ovdje da bi bili na usluzi. Neki od ovih vanzemaljaca imaju prirodu koju možemo okarakterizirati neutralnom, a neki služe mračnim snagama. Također postoje vanzemaljci koji se otvoreno suprotstavljaju Aštar Komandi i Velikom Bijelom Bratstvu ( ovdje bi ustvari tribalo pisat i Galaktičkoj federaciji , jer ovo tzv Veliko bijelo bratstvo nemam pojma šta je to , nikad ćua u kratko itd itd ok , mislim da su ti broderhoodi ustvari ovdje i uvalili manipulaciju šta se nameću kroz cijeli teksta da su oni povezani sa Astar komandom , a već sam gore u jednom od prijašnjih postova dao podatke da nisu nego da je manipulacija ok ). Oni bi da mogu osvojili i preuzeli ovaj planet. Aštar Komanda i civilizacije popt Arkturijanaca ( ne znam za ove , upitnik , smrdi jako al ok , ne znam a to znaći stani malo , pažnja ok ) su zaštitile Zemlju, tako da se to nije dogodilo. Upravo kao u Zvjezdanim stazama postoje grupe dezertera u zvjezdanim brodovima koji su otjerani iz ovog sektora. Aštar Komanda u izvjesnom smislu djeluje kao Nebeska policija. U svojim kanaliziranjima, Tuella je rekla da su bića sa šest planeta ( imaju sedam planeta : have 7 planets out toward Polaris ) u sazviježđu Oriona i grupa nazvana Deros iz unutrašnjeg svemira, morala biti opkoljena. ( zanimljivo je da znaju za Orionce i Derose ). Kao opće pravilo, letjelice u obliku cigare su potencijalno opasni vanzemaljci iako postoji nekoliko iznimaka. ( ovo su Orionske letjelice , zanimljivo da i taj podatak znaju , interesantno ipak ). Jedan od problema s kojima se Aštar Komanda susreće je kada Zemaljska vlada sklopi legalni sporazum s negativnim vanzemaljskim grupama i tada Komandi nije dozvoljena intervencija. Slobodan izbor je načelo kozmičkog zakona sve dok solarni sistem i galaksija nisu u opasnosti. Brojčano stanje negativnih vanzemaljaca je mali u usporedbi s golemim brojem pozitivnih vanzemaljaca; ipak, negativci su prilično opasni ako nisu pod kontrolom. Hvala Bogu za Aštar Komandu.

Vrlo je zanimljivo šta znaju za ovaj podatak i šta je ovdje rečeno to jer je naprosto interesantno da imaju taj podatak : Brojčano stanje negativnih vanzemaljaca je mali u usporedbi s golemim brojem pozitivnih vanzemaljaca; ipak, negativci su prilično opasni ako nisu pod kontrolom.

Matični brodovi

Matični brodovi Aštar Komande ili nebeski gradovi obično imaju dvanaest nivoa. Prvi nivo je za ulazak i izlazak s broda. Drugi nivo je golemo skladište zaliha za sve ostale nivoe broda. Treći nivo je zoološki vrt sa životinjama s mnogih svjetova. Četvrti nivo je za istraživanja u agrikulturi, farme, vrtovi i voćnjaci. Peti nivo je centar za stanovanje za tehničare i druge osobe koje rade na prva četiri nivoa. Šesti nivo je za rekreaciju, sa golemim parkovima i pejzažima. Sedmi nivo je medicinski kompleks. Osmi nivo je predviđen za stanovanje za evakuirane, ukoliko to bude potrebno. Deveti nivo je univerzitetski kompleks, kompletiran s bibliotekama, prostorijama mudrosti, koncertnim halama i područjima za druge kulturne aktivnosti. Deseti nivo je mjesto gdje dolaze velikodostojnici u posjetu iz svih dimenzija. Jedanaesti nivo je mjesto glavnog štaba Aštar Komande i Velika Okrugla Hala za sastanke. Dvanaesti je opisan kao kupola. To je pilotski kontrolni centar i desk za oficirsku opservaciju. Posjetiteljima je dopušteno promatranje po dogovoru i u grupama. Dolje kroz centar matičnog broda proteže se okrugla osovina, snažni reaktor za cijeli brod. Aštar je opisao jedan određeni matični brod nazvan Shan Chea kao najveći grad u orbiti koji okružuje solarni sistem. To je brod Komandanta Aštara na kojem on provodi najveći dio vremena.

Moja napomena : Mogu samo reći da je poprilično dobro opisano kako to funkcionira al nemam detaljnih podatak o ovome , al ovako nekako jest.

Zarobljene esencije

U apsolutno fascinantnom transkriptu Tibetanske Fondacije Betty J. Dix je kanalizirala Aštara u vezi subjekta "zarobljene energije u Zemlji." U ovom transkriptu, Aštar govori o posljednjim danima Atlantide kada su Sinovi Beliala (egocentrični ljudi i gospodari materijalizma) zarobili unutar pseudo kristala "esencije" mnogih ljudi. Ne mislim reći da je proširenje duše ili inkarnirana osobnost sama bila zarobljena, prije bih rekao da je određeni dio energije proširenja duše bio zarobljen. Pseudo-kristali nisu pravi kristali; pravi kristal ne bi dozvolio da se to dogodi. Sinovi Beliala su kreirali pseudo-kristale da izgledaju kao normalni kristali i neki od njih sada isplivavaju na površinu planete. Aštar kaže da ti kristali ne izgledaju u redu kada ih se uzme. Osjeća se da je energija u njima mrtva.
Da bi te duše mogle ići na viši nivo evolucije, njihova zarobljena esencija treba biti otpuštena. Duše na unutarnjem planu zahtijevaju da to bude učinjeno sada zbog velike transformacije koja se zbiva na Zemlji. Aštar zahtijeva da svi svjetlosni radnici pomognu u ovom važnom poslu. Kristali ne moraju biti fizički slomljeni da otpuste energiju, dovoljno je raditi energetski. Neki od pseudo-kristala mogu biti smješteni na kristalni klaster uz zamolbu da iscijele i otpuste energije koje su unutra zarobljene. Može se također zamoliti da pseudo kristal ozdravi i postane istinski kristal.
Jako je zanimljivo da kada se otpuštaju zarobljene esencije mnogi pseudo-kristali jednostavno nestaju. Neki se transmutiraju u drugu formu, a drugi u istinski kristal na svom početnom stadiju svjesnog razvoja.
Aštar izjavljuje da se ovi pseudo kristali nalaze po cijeloj planeti, a posebno u Africi, Južnoj Americi i SAD-u. Jednom kada je oslobođena, esencija se obično vraća svojoj duši. U nekim slučajevima, zarobljena esencija treba neku vrstu vodstva da bi se vratila duši. Na Atlantidi, prema kraju, Sinovi Beliala su doslovce kreirali klopka mašine da bi dovršili proces. Oni su bili sposobni to uraditi i bez mašina, ali su mašine to činile brže. On je također rekao da su implanti bili korišteni za čupanje esencija.
Važno je osvijestiti ljude u vezi ovog fenomena, jer većina ljudi za to nisu ni čuli. Aštar kaže da od dvadeset funti kristala, pet funti mogu biti pseudo-kristali. Rad sa pseudo-kristalima je veliki čin služenja za mnoge duše. Sa pseudo-kristalima se može raditi bez ulaska u fizički kontakt s njima, iako će neki morati biti fizički dotaknuti da se omogući proces otpuštanja. Što se više svjetlosnih radnika usredotoči na otpuštanje zarobljene esencije, to će više drugih izaći na površinu, jer su mnoge zarobljene u Zemlji. Aštar kaže da će u budućnosti Zemlja biti Svjetlost tako velike magnitude da esencije neće moći opstati. Većina pseudo-kristala izgleda poput kvarca, dimnog kvarca i ametista boje lavande. Nećete moći prepoznati pseudo-kristal samim promatranjem; morat ćete ga osjetiti kako bi bili sigurni, iako je razlika očigledna promatraju li se jasnim viđenjem. Prema Aštaru, postoji na stotine tisuća pseudo-kristala.

Moja napomena : Nisam upućen u ovo , ne znam , nije mi baš poznato , nije moje područje.

Glavne mrežne točke koje trebaju čišćenje

Drugu pomoć koju Svjetlosni radnici mogu ponuditi Aštar Komandi i Velikom Bijelom Bratstvu je čišćenje određenih mrežnih točaka na planeti. Zemlja je prekrivena s energetskim meridijanima nazvanim ley linijama, na sličan način na koji ljudi imaju akupunkturne meridijane. Kada se jedna od tih točaka zablokira u fizičkom tijelu dolazi do stagnacije u protjecanju energije što može dovesti do bolesti. Isto se odnosi i na Planetu Zemlju. Komandant Aštar naglašava u istom transkriptu da neke od mrežnih točaka na Zemlji trebaju čišćenje: najvažnija je u centru Pacifičkog oceana; druga je u sjevernom dijelu Kanade, blizu Arktičkog kruga. Nestabilne snage su tu uskladištene još od vremena Atlantide. Postoji druga direktno ispod New Yorka koja je povezana s kaotičnom energijom samog grada.
Aštar traži pomoć čovječanstva u otpuštanju ovih nestabilnih snaga što će također pomoći iscijeliti samu Majku Zemlju. Neke dodatne točke su južno od Havaja, gotovo na ekvatoru; dalje od obale Afrike, također blizu ekvatora; u Rusiji, gdje se nalaze dvije točke; na sjevernom i južnom polu; podno vrha južne Afrike (razlog mnogih razdora na tom prostoru) i ispod Kolumbije, Ekvadora i Tajlandskog zaljeva. Najbolji način da se pomogne očistiti ove točke je koristiti grupnu dinamiku. To se može napraviti tako da se slijede mrežne linije sve dok se ne naiđe na blokade. Uz pozivanje u pomoć dušu, monadu, Veliko Bijelo Bratstvo i Aštar Komandu, može se vizualizirati svjetlo lasera kako sja u to. Tražite pomoć duše i monade u fokusiranju korektne količine laserskog svjetla.

Moja napomena : Nisam upućen u ovo , ne znam , nije mi baš poznato , nije moje područje.

Podzemna konferencija Aštar Komande

Jedan od načina na koji se može kontaktirati Aštar Komandu je planirano pridruživanje njima za vrijeme spavanja. Održavaju se velike konferencije na kojima prisustvuju fizička, eterična bića i bića s drugih planeta. Ove konferencije se održavaju dvaput mjesečno; mnogi svjetlosni radnici prisustvuju na pet, šest konferencija godišnje. Jedna od njih se bavi mogućnošću čišćenja zagađenja u zraku, u moru i na zemlji. Ponekada se te konferencije održavaju svake noći kroz dvije do tri sedmice. Mnoga bića prisustvuju u njihovim astralnim tijelima. Komandant Aštar je vrlo zadovoljan kada vidi otvaranje spiritualne posvećenosti tolikih svjetlosnih radnika. Tuella-ina izvanredna knjiga, Ashtar: A Tribute, je jedna od najboljih izvora informacija o Aštar Komandi.

Moja napomena : ovdje triba biti oprezan jer sivi ovaj podatak mogu uzeti , oteti vas dok spavate , odvesti u svoje baze , staviti vas pred ekran i ubacivati vam podhipnotićke slike dok ste u stanju nesvijesnosti , tako da ovde jedan veliki oprez. Jedino šta mogu reči jest : razmišljaj svojom glavom. Ok.

Pozdrav!

Admin
Admin

Broj postova : 90
Join date : 18.05.2009

https://svemir.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Aštar komanda Empty Re: Aštar komanda

Postaj  Admin ned lip 28, 2009 8:07 am

U knjizi od Davida Icka - Beskrajna ljubav jedina je istina imate nešto o Astar komandi.

Za one koje ne znaju tu je Icke rekao da je to New Age programiranje.

S onim šta je David Icke tu rekao i pisao o njima , ja se apsolutno sto posto slažem.

Čitajući to , skužio sam da iza teksta o Astar Sheranu stoji grupa zvana : The Great White
Brotherhood.

Citirat ću Davida Ickea :


Ta organizacija je infiltrirana od strane Orionaca ( čitaj Iluminata ok ).

Dakle drugim rijećima David Icke je napravio dobar posao.

Raskrinkao ih je.

Već sam prije rekao na početku teme da Astarovo prezime nije Sheran i da za to ne znam i/ili nisam upoznat.

Pravo prezime mu je Parmedijan.

Također se nikad ( bar koliko ja znam , nisam još vidio da negdje skupa stoje te dvije rijeći zajedno Astar i komander ) ne pretstavljaju kao Astar komanderi.

David Icke je nažalost iz neznanja napravio malu nesvijesnu grešku u koracima.

Kao što on sam kaže u toj knjizi :

Naravno internet mu je izbacio to što mu je izbacio.

Volio bih da sam samo na pola minute dok je Icke pisao tu knjigu mogao doći do njega i šapnuti mu : "Hej , Icke ne traži pod Astar komanda , utipkaj galactic patrol i/ili free zone."

Da je to napravio našao bi na stranicama te Astar komande linkove koji vode i na njegove sajtove , između ostaloga :

David Icke - The Reptilian Agenda with Shaman Credo Mutwa 6h35m

David Icke Freedom or Fascism -2006 -CD1 CD2 CD3 !

----

Ovo je vrlo jednostavno vidjeti i to je dokaz : odete na

http://www.galac-patra.org/

i onda kliknete na onu dole britansku zastavu da vam otvori na engleski i ušli ste u free zone library i tu su vam i ti linkovi koje vode na linkove Davida Icka.

Sad se vratite ( tako šta će te kliknit na crveni križić ) i ponovo ste na poćetnoj stranici.

Sad kliknete na home page , pa na english.

Vidite zelenim slovima nekakve linkove.

Sad kliknte na sector 9 ( ima kružić mali ispred toga di piše sector 9 , tu kliknite ). Otvorit će vam se jedna stranica. Nađite tekst pod naslovom : Sector Operations Bulletin No. 18

Također možete copy- paste ovo : Sector Operations Bulletin No. 18 , ubaciti na google i odma će vas dovesti na taj tekst.

Sad kad ste na tekstu : Sector Operations Bulletin No. 18 , sad otiđite na sredinu teksta i pročitajte :

Ok.

Admin
Admin

Broj postova : 90
Join date : 18.05.2009

https://svemir.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Aštar komanda Empty Re: Aštar komanda

Postaj  Admin ned lip 28, 2009 8:08 am

Na stranicima galaktićke patrole : http://www.galac-patra.org/ , kad uđete na home page imate free zone libraray i dole u samom dnu imate alien baze i unutra fajlove :

THE HIDDEN DANGER FOR SECTS i jednu datoteku nazvanu 16 i tu imate opis u široko , a ja ću staviti ono najbitnije :

THE HIDDEN DANGER FOR SECTS
15/03/01

Have you ever thought why so many people give their money and often lives for certain “strange causes”?
Lets look at what a sect or logia is today.

It is often a small group of people perverting some good intentions started by the founder, and using it all for some hidden purpose.

Did you know that ALL sects, loggias, clubs and religious or mental movements are directed by a very hidden group called the “16”?

They have them ALL registered in their computers and are directing them towards globalization and enslavement. I often wondered why people are so “stupid” as to give all they have, and later, when being lucky enough to leave the sect, stand with nothing in their hands

In our modern age with so much new high technology we are starting to get aware of mind control through waves.
We can see how, with monitors, high politicians are being seen doing their corrupt money transactions.
We have all heard about the power of the HAARP project and TESLA experiments as well as sublimation messages all over the place.

What we seldom do is look at these things in regard to ourselves.

Many are involved in secret or less secret organizations. These could be Skull & Bones, The Masons, The Illuminati, Scientology, Opus Dei, Rotary, The Bilderbergers, CFR, The Moonies, TM, etc, as well as Islamic and Buddhist Groups. You can even take the Vatican and far less known congregations.

The most important ones have meetings in exclusive, well guarded (against what?) buildings.

I would say that at least 90% of our top citizens are members of some important groups. Here I include politicians, church leaders, intellectuals as well as business people.

It all sounds great while you are together with your brother members. Agreements at TOP level are often made. The purposes vary from group to group.

Agreements are often followed by a strong urge to do certain things, which one would otherwise not do. Examples, donate your wealth, change some laws, and do some businesses you never thought engaging upon.

That meetings are being watched through monitors is not agreeable, but what is much worse is that during certain meetings subliminal ideas are transmitted through the media being used. Sometimes the thoughts these hidden leaders want implemented are sent by WAVES in the meeting places.

Naturally, this could also be done on a personal basis, if the person is important enough.

Please, be aware that all this is done in a harmonic and mostly positive environment. The speeches you hear are often directed towards helping different aspects of our world.

Many of these, which I call sects, appear as helpers for the society.

How come that after so many helping societies, great speeches, etc, our planet and civilization is sinking at such a tremendous speed?

Obviously something is not as it seems to be.

I have often heard the expression; “Joe is not as he used to be, he changed since he started with that group”.
Changes could be positive, but often are not.

I think that this electronic mind control has also driven many to the point of suicide. But this is only an experiment as what they want is have all the TOP citizens they can get hold of alive, and 100% under their control.

This is a very subtle way of manipulating us all. Most politicians think they are the important people on earth, while they are being manipulated as robots.

At the rate people receive all these waves, they become less able to such a degree that they can die of heart attacks, cancer, etc.

The people that have the urge to control us are FEW.

We can retain our health and sanity only if we wake up and see what is going on in our vicinity as well as on our Planet as a whole.

In our electronic age drugs and hypnosis are not necessary to create exactly the same effects.

You could ‘wake up’ by thinking twice before doing something you are not totally convinced about. Try to go mentally back to your meeting and remember your thoughts before the meeting and then after the meeting.

I do hope this could help some not to legalize wrongly or throw their money and lives away.

Some day a thorough search will be undertaken in some of these “holy” places, and MANY devices will be found, all hidden from view of the ‘victims’.

When this time comes, the search must be led by electronic experts, not only in computers but also in mental manipulations.

---

Admin
Admin

Broj postova : 90
Join date : 18.05.2009

https://svemir.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Aštar komanda Empty Re: Aštar komanda

Postaj  Admin ned lip 28, 2009 8:10 am

i od teksta vezanog uz grupu zvanu 16 stavit ću copy paste terminala broj jedan dok sve ostale imate dalje u nastavku , al neću sve kopirat ovde jer bi bilo preglomazno , a nije bitno trenutno za samu temu :

Terminal Nº 1
Main Activity over: Religion & Sects

Cell # 1 -spotting and reporting people on sects and religion movements-

A follow up of what the different sects are doing. Information Cell through infiltration.
They have a list of the main religions and sects; it includes the Masons, Dalai Lama’s group, the Vatican, Scientology as well as the new mental movements such as Yoga, T.M., etc.
Even if they have a list of everything in sight, they must find out about any NEW important movement appearing on the scene.

They mostly select people that are already in the group. It is always easy to get small information for big money. It looks so innocent as direct questions are never asked.

The information they pass better be genuine as mistakes are not accepted by Nº 1.
Only Nº 1 gives the data to the required computer. A Very tough guy. 300 people work under him and they have their informants. All is done by assignment. If needed some of the 300 may know each other. Out of the 300 there are 4 bosses and they know each other.

This looks as a rather ‘unimportant’ Cell, but it is through it that the manipulation of IMPORTANT people is done.

Influential and wealthy new members must immediately be reported.
Nº 1 knows about all the interests the “16” have.

Cell # 2 -contacts needed for political and economic reasons-

Contacts to the persons the “16” have interest in. These people, mostly men, must be in a high social position to be considered for the job.

In the sects they all act as “brothers”, once accepted, so ANY kind of political or economical arrangements can be made and kept SECRET. This way the Web is consolidated.

Many ‘threads’ are in use, without the knowledge of these ‘threads’, and they work actively in our present society!

Power and greed moves most people, and some even believe they are helping a good cause when they are being contacted. Only the “16” know what each ‘thread’ means for the complete World Wide Web.

Cell # 2 is exclusive, people like to work in it as only those are chosen that are compatible with Globalization through religious sects. This is a kind of Club where they meet each other and have easy access even to the Illuminati, if needed. Also they can enter the most secret Sects.
Basically they are very intelligent and often charming manipulators. Most of the political and possibly also economical movements we see in the press are a result of such undercurrent agreements.
There are 241 ‘Club’ members. Again it all looks very easy going and luxurious – great dinners, excellent parties, etc.

Nº 1 is merciless, so there are some “natural” deaths happening once in a while.
The responsibility for this Cell is the ET’s, some with human bodies. This Cell is so important that they do not dare leave it all to the terrestrials. 4 bosses using our bodies. They work directly with Nº 1. This is the MAIN invisible group on our Planet. There are also 4 of our people with mayor responsibilities.EXACT orders are given to these contacts. In reality a tough job, as they simply cannot afford to fail.

Cell # 3 -supervising execution of agreements made by cell # 2-

The Execution Cell comprises many different sect and religious people.
To the agreements made by Cell # 2 a follow up is needed. These are in reality spies that must follow the current events. They may slightly push towards the stipulated targets, but never so much as to be detected.

They are introduced in areas where agreements have been made, forwarding information about the trend of events as well as about the person’s life.

Here we are talking about TOP personalities, could be even a President, and often is, of Corporations, Banks, etc. As soon as the target is reached, they are retrieved from that position and placed in another, if available.

They do NOT know each other and their number varies after demand. No other than their Boss knows the real importance of the target.

There could be up to 500 people. The main bosses know each other, but NONE knows Nº 1. Otherwise there is 1 as the main responsible + 4 co-responsible.

Cell # 4 -controlling spiritual and sects leaders-

Spiritual Leader CONTROLLERS.

Religion and Sects should not acquire too much power. They try to buy them all. Again, most people can be bought with their generous offers.

This Cell must know what each of those leaders represent in order to approach them. From here ‘new’ leaders can also ensue.

Here we find the top of Materialistic (hidden) Spirituality. Immensely important for the “16”’s operations as the only thing they are afraid of is being discovered. They KNOW about the Power of the Spirit or Mind, as many call it.

Its development must be avoided at ANY cost. The top “spiritual” leaders must look clever and convincing as well as hold a hard (invisible) grip on their people. Have them all under THEIR control.

Most have no idea of the real scope of their cheating, they just want to be known and have ‘Power’.
We can all see that most religions and sects are rather rotten today. They came to the point of even killing themselves.

This Cell has 20 leaders in charge of what is going on with all known religious or sect leaders. It is their job to have them under control and for this they can find appropriate people whom they direct towards whatever target they receive. These 20 are responsible for the results World Wide.

They work together, have all the necessary data available to operate and all the economic help they may wish. The 19 gather reports, the Boss only sends to ‘computer’ what is essential for the ETs to know. He does know about them, but not about Nº 1.

Admin
Admin

Broj postova : 90
Join date : 18.05.2009

https://svemir.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Aštar komanda Empty Re: Aštar komanda

Postaj  Admin ned lip 28, 2009 8:12 am

There are many viewpoints of the Galactic Patrol, Gentlemen.

One is that it is a police organization. Another is that it is a war force or space army, navy and air force combined.

In actuality its purpose is:

TO GUARANTEE THAT CIVILIZATION CONTINUES TO FLOURISH AND PROSPER WITHOUT DISTURBANCE WHILE ALLOWING THE GREATEST POSSIBLE FREEDOM TO THE INDIVIDUAL.

-------------

Another is that it is a war force or space army, navy and air force combined.

Ima jedan dobar film u kojem je vjerno opisan način rada i razmišljana Astarijanaca.

Film se zove : Tristo.

Admin
Admin

Broj postova : 90
Join date : 18.05.2009

https://svemir.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Aštar komanda Empty Re: Aštar komanda

Postaj  Admin ned lip 28, 2009 8:12 am

Andromedijanci

1) Postoji velika skupina bića koja potječe od Andromede Galaxy. To su inter-zvjezdana bića koji idu u svjetlo. Njihova letjelica ima sposobnost ući u hiper-svjetlo tako da, u jednom trenutku, oni mogu biti ovdje iz potpuno različitog zvijezdanog sustava.

2) Ova bića su vrlo lijepa. Oni su svjetlosno izgrađeni i vrlo mršavi. Ova rasa je tako duhovno evoluirala da oni više ne zahtijevaju fizičko tijelo. Oni su skoro bića svjetlosne energije. Oni su prosvijetljeni u svjetlu. Vrlo su visoki, od osam do deset stopa u visini. U mitologiji, oni su bili označeni kao krilati Bogovi.

3) Njihov biološki sustav je temeljen u potpunosti različito nego naš genetički sustav. Ova bića prikazuju utjelovljenje koje je namagnetizirano u svjetlu. Oni ne jedu. Oni stječu znanje. Žive na račun “Prone” što je prastaro značenje za istinu.

4) Njihova ljepota je izvan opisa i čovječanstvo slijedi djelove te ljepote. Oni su se pobrinuli za čovječnost jer nas smatraju svojom braćom i sestrama. Oni vjeruju da smo mi svi potjekli od onaj istog izvora te da mi smo bili svi stvoreni u svjetlu. To je zajednička veza među nama.

5) Oni imaju vrlo velik Matični Brod. Noću, nevidljiv je zbog metala kojim je izrađen. Izgleda crno. Ali, ako ga se osvjetli, svijetlio bi 10,000 više od Sunca. Ovdje je u našoj stratosferi. Miče se tiho i prikriveno. Naša vlada je svjesna njegove prisutnosti i zlokobna je prema njemu.

6) Ovaj brod je prozvan Miria Amour. Ono znači srebrno svjetlo. Brod ima ratnike koji bi prkosili maštu. Može razvaliti kontinent do dna mora. Mogao bi rotirati naš planet i poslati ga vrteći izvan orbite. Brod je ovdje zbog bolesti na ovom planetu. Ovdje je zbog kolapsa svijesti civilizacije. Također zbog promjena koje će se dogoditi ovdje. I, ovdje je zbog druge sile koja se uplela na ovom planetu.

7) Ova bića su nadahnula u prošlosti, i učinila čudesne stvari i pričuvala sjeme čovječanstva. Njihova istine i riječi su bile zloupotrijebljene, pogrešno shvaćene, i preuzete od moćnih ljudi da porobe ljude. I, to je bilo dopušteno. Ali, ova bića se sad vraćaju za istinu.

Admin
Admin

Broj postova : 90
Join date : 18.05.2009

https://svemir.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Aštar komanda Empty Re: Aštar komanda

Postaj  Admin ned lip 28, 2009 8:13 am

Oni imaju vrlo velik Matični Brod.

MSHIP "Mother Ship" or "Main Ship" of the Galactic Patrol for this Sector

http://www.freezone.org/cbr/sector9/e_defin.htm

Admin
Admin

Broj postova : 90
Join date : 18.05.2009

https://svemir.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Aštar komanda Empty Re: Aštar komanda

Postaj  Admin ned lip 28, 2009 8:17 am

Rekao sam da je film : Tristo jedan dobar film u kojem se može vidjeti način rada i razmišljanja Aštarijanaca.

Nisu oni samo to , riječ je o duhovnoj i vojnoj eliti Galaktičke federacije.

Film tristo prikazuje više s tzv vojnog aspekta stvari. Ovaj fim šta ću sad posta prikazuje onaj drugi aspekt. Duhovni.

Isto ko što sam i za film tristo rekao da vjerno prikazuje način rada i razmišljanja Astarijanaca , tako kažem i za ovaj , i ovaj prikazuje to isto samo onu njihovu drugu stranu , više usmjerenu ka duhovnosti. Svi su i jedno i drugo , sad samo zavisi u ko šta se više usmjeria trenutno , al mogli bi radit i jedno i drugo po potrebi. Obučeni su. Sve zavisi od okolnosti i šta odaberu da će radit. Vojni dio ima svoju obuku , zadatke i ciljeve , duhovni svoj i to je to , al svi imaju osnovno znanje , bez problema mogu uskočit bilo gdje da treba.

Grad anđela

http://www.rtl.hr/index.php?cmd=show_program&program_id=1394

https://www.youtube.com/watch?v=TKLhoNm9K-Y&feature=related

Admin
Admin

Broj postova : 90
Join date : 18.05.2009

https://svemir.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Aštar komanda Empty Re: Aštar komanda

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.